14 III 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 9 w Nowym Sączu odbył się XVIII Międzyszkolny Konkurs „MÓJ REGION” dla uczniów klas I-III pod honorowym patronatem Zastępcy Prezydenta Miasta Nowego Sącza Jerzego Gwiżdża. W konkursie wzięło udział 11 nowosądeckich szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy III D – Aleksandra Górka, Emilia Hajduk, Amelia Michalik i Michał Tokarczyk. Do konkursu przygotowała uczniów wychowawczyni Joanna Wastag.

Uczestnicy konkursu w formie zabawy i pracy grupowej rozwiązywali zadania dotyczące Nowego Sącza i regionu, wykazując się dużą wiedzą oraz umiejętnością pracy zespołowej. W końcowej klasyfikacji reprezentacja naszej szkoły zdobyła 175,5 pkt. i zajęła I miejsce.

Serdecznie gratulujemy!!!

20180314_122733