Dyrektorzy, Nauczyciele, Uczniowie

szkół podstawowych, gimnazjów

oraz środowisk polonijnych

 

Szanowni Państwo,

Drodzy Uczniowie

 

           Informujemy, że uroczyste zakończenie Ogólnopolskiego Konkursu Przywrócić głos Niezłomnym, Nieobecnym na lekcjach historii odbędzie się 18 maja 2018r.(piątek) o godz. 12.00 w Szkole Podstawowej nr 21 im. Świętego Jana Pawła II w Nowym Sączu.

 

           Uroczystość zostanie poprzedzona wyłonieniem zwycięzcy I miejsca wśród laureatów- uczniów gimnazjów – kategoria praca multimedialna. Laureaci – uczniowie gimnazjów, proszeni są o przybycie na godzinę 8.30. Przypominamy, że uczniowie będą ustnie prezentować swoją pracę, a wypowiedź ich oceni Komisja Ogólnopolska wg kryteriów zamieszczonych w Regulaminie konkursu. W imieniu organizatora i współorganizatorów      21. Brygady Strzelców Podhalańskich  im. gen. Mieczysława Boruty – Spiechowicza               w Rzeszowie, 1.Regionalnego Ośrodka Dowodzenia i Naprowadzania w  Krakowie – Balicach im. gen. bryg. pil. Stanisława Skalskiego, Aeroklubu Nowy Targ, oraz Muzeum Powstańców Wielkopolskich w Lusowie im. gen. Józefa Dowbora Muśnickiego, Oficyny Wydawniczej  Aurora w Warszawie, Wydawnictwa Buk w Białymstoku serdecznie zapraszamy na uroczystość wszystkich laureatów i uczniów wyróżnionych.

            Jednocześnie informujemy, że organizator zapewnia bezpłatny nocleg laureatom i uczniom wyróżnionym oraz ich opiekunom naukowym z 17/18 maja 2018r. Zainteresowanych prosimy o kontakt: Małgorzata Zelek tel: 694 473 913, Anna Michalik tel: 695 206 405

 

Z wyrazami szacunku

Elżbieta Gołąb  – Przewodnicząca Ogólnopolskiej Komisji Konkursowej – prezentacja multimedialna – kategoria gimnazja oraz środowiska polonijne

Małgorzata Filip – Wiceprzewodnicząca  Ogólnopolskiej Komisji Konkursowej – prezentacja multimedialna- kategoria szkoły podstawowe oraz środowiska polonijne

Danuta Mężyk – Stępień –  Wiceprzewodnicząca Ogólnopolskiej Komisji Konkursowej- praca modelarska – kategoria szkoły podstawowe, gimnazja oraz środowiska polonijne

Beata Mac – Wiceprzewodnicząca Ogólnopolskiej Komisji Konkursowej- praca plastyczna – kategoria szkoły podstawowe oraz środowiska polonijne

 

Przedstawiamy listę laureatów i osób nagrodzonych

Lista laureatów

1
Scroll to Top