Orły Wiedzy

Dnia 22 kwietnia 2024 r. w Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 7 w Nowym Sączu odbył się Międzyszkolny Konkurs “ORŁY WIEDZY”. Konkurs objęty był honorowym patronatem Prezydenta Miasta Nowego Sącza

EKO… pokaz mody

W Dzień Ziemi 22 Kwietnia w naszej szkole na dużej przerwie odbył się niezwykły pokaz mody ekologicznej . Modelki i modele zaprezentowali bardzo pomysłowe stroje wykonane z różnorodnych materiałów przeznaczonych

Szkolny Konkurs Matematyczny klas III

12 kwietnia 2024 r. odbył się Szkolny Konkurs Matematyczny Klas Trzecich. Wzięło w nim udział po dwóch reprezentantów z każdej trzeciej klasy, wyłonionych wcześniej w eliminacjach klasowych. Udział w konkursie dał

3 klasy na “Rewii na Lodzie”

Jazda figurowa na lodzie to niezwykła umiejętność. Wykonywanie skomplikowanych figur i piruetów wymaga lat treningu oraz talentu. Łyżwiarki i łyżwiarze od zawsze wzbudzają powszechny podziw oraz zainteresowanie publiczności na całym świecie. 16 kwietnia

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego 2023/2024

Dyrektorzy, Nauczyciele,

szkół podstawowych

oraz środowisk polonijnych

Szanowni Państwo,

Drodzy Uczniowie

Informujemy, że uroczyste zakończenie Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego Przywrócić głos Niezłomnym, Nieobecnym na lekcjach historii odbędzie się 17 maja 2024 r. (piątek) o godz. 12.00 w Szkole Podstawowej nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętego Jana Pawła II w Nowym Sączu.

Uroczystość zostanie poprzedzona wyłonieniem zwycięzcy I, II i III miejsca wśród laureatów – uczniów kl. 7- 8 – kategoria praca multimedialna upamiętniająca postać Wincentego Witosa. Laureaci – uczniowie kl. 7 – 8 proszeni są o przybycie na godzinę 8.30. Przypominamy, że uczniowie będą ustnie prezentować swoją pracę, a ich wypowiedź oceni Komisja Ogólnopolska wg kryteriów zamieszczonych w Regulaminie konkursu. W imieniu organizatora i współorganizatorów 21. Brygady Strzelców Podhalańskich im. gen. Mieczysława Boruty – Spiechowicza w Rzeszowie, 1. Regionalnego Ośrodka Dowodzenia i Naprowadzania w Krakowie – Balicach im. gen. bryg. pil. Stanisława Skalskiego, Aeroklubu Nowy Targ, Aeroklubu Podhalańskiego Nowy Sącz serdecznie zapraszamy na uroczystość wszystkich laureatów wraz z opiekunami naukowymi. Jednocześnie prosimy o potwierdzenie przyjazdu za pośrednictwem wiadomości e-mail: sp21@edu.nowysacz.pl do dnia 15 maja 2024 r.

Po okazaniu upoważnienia istnieje możliwość odebrania zaświadczeń i nagród przeznaczonych dla uczniów wyróżnionych w konkursie.