Dzień Mamy i Taty w 3B

Uczniowie klasy 3b wcielili się w bohaterów jednej z najsłynniejszych baśni Hansa Christiana Andersena pt. „Calineczka” i  przedstawili niezwykle barwną historię maleńkiej dziewczynki, która wyruszyła w świat, aby odkrywać jego piękno.

Na przedstawienie zaprosili Rodziców z okazji Ich święta.

Występ odbyły się 12 czerwca 2024 roku. Dzieci bawiły i wzruszały. Czarowały pięknymi strojami, dekoracją, śpiewem oraz przekonującą grą aktorską. Było bardzo radośnie i pięknie. Goście  z zainteresowaniem oglądali przedstawienie, a na zakończenie nagrodzili aktorów gromkimi brawami.

Po występie dzieci wręczyły Rodzicom własnoręcznie wykonane upominki i zaprosiły na słodki poczęstunek. Gratulujemy małym aktorom wielkich talentów a Rodzicom – utalentowanych Pociech.