Spotkanie uczniów z piłkarzami Akademia Sandecja

Dnia 18 czerwca 2024 roku nasza szkoła gościła zawodników drużyny U-15 oraz trenerów z Akademii Sandecja. Było to wyjątkowe wydarzenie, które dostarczyło uczniom niezapomnianych wrażeń oraz inspiracji do rozwijania swoich sportowych pasji.

Spotkanie miało miejsce na szkolnym boisku, gdzie zawodnicy akademii przeprowadzili krótki trening pokazowy, podczas którego zaprezentowali swoje umiejętności techniczne oraz taktyczne.

Po pokazie odbyły się ćwiczenia z piłką, rozwijające koordynację ruchową, konkursy na celność strzałów oraz mini mecz, które pozwolił dzieciom sprawdzić się w sytuacjach boiskowych.

Na zakończenie uczniowie otrzymali dyplomy, nagrody, autografy zawodników, co było dla nich ogromną radością.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.